TEMPISH CRONOS 110 3x3 FREESKATE URBAN PATEN
TEMPISH CRONOS 110 3x3 FREESKATE URBAN PATEN
TEMPISH CRONOS 110 3x3 FREESKATE URBAN PATEN

TEMPISH CRONOS 110 3x3 PROFESYONEL URBAN PATEN

Fiyat : ₺1.445,06(KDV Dahil)

Büyük tekerlekleri sayesinde daha uzun şehir rotaları ve parkurlar için tasarlanmış özel, çok yönlü Cronos 110 mükemmel fiyat performans oranı ile rakiplerine fark atıyor.

Sert kompozit bir dış bota sahip olan Cronos 110, evrensel bir kullanım için tasarlanmıştır. Kısa frame sayesinde kolay manevra kabiliyeti garanti edilir. Yüksek hızlarda sürüşü mümkün kılan üç adet 110 mm'lik tekerleklerle donatılmıştır. Kasaya en az 90 mm boyutunda daha küçük tekerlekler takmak da mümkündür. Gelişmiş ve deneyimli patenciler için Dış bot ve RAPID frame, yüksek bir yüke dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Tabanın alt kısmı havalandırmalı, iki parçalı PE'den imal edilmiştir. Üst kısımda, mikro ayarlanabilir akıllı klipsler ve yaylı kayış ile kendiliğinden kilitlenen bir tokaya sahiptir. Topuğun altında, daha konforlu bir sürüş için şok emici taban bulunur. Değiştirilebilir Slider pad koruyucuları vardır. Frensizdir. TEMPISH RAPID 3S UNI Frame, yüksek mukavemetli AL A356 alaşımından yapılmıştır. Çok sağlam ve dayanıklıdır. Frame pozisyonunu kullanıcının paten stiline ve vücut yapısına göre göre ayarlamaya izin verir.

Tekerlekler: TEMPISH PU süper hi 3x110 90A Parametreler:

Önerilen kullanım: Sokak (kentsel) ve serbest freestyle, yeni başlayanlar, ileri ve deneyimli patenciler.

Dış Bot: PE malzemenin kabuğunun alt kısmında havalandırmalı iki parça ve taban, çıkarılabilir kaydırıcı, takılı amortisör. İç malzeme: Astar - daha kolay serbest stiller için Aşil tendonu alanında yumuşatılmış ince naylon, tüm yüzey boyunca havalandırılmış, hafızalı delikli astar, anatomik iç taban, alt kısımda sertleştirilmiş PVC ile güçlendirilmiştir.

Tekerlek tipi: PU SHR Tekerleğin çapı: 110 mm Tekerlek sertliği 90A

Rulmanlar ABEC 9 chrome steel Çok Yüksek Hız ve Hassasiyet - Çelik yapı

Frame: Tek parça yüksek basınçlı döküm teknolojisi ile üretilmiştir, tekerlekler aynı hizadadır (sallanma yapmaz),

Dış Bot: Tabanın alt kısmında havalandırmalı PE malzeme, üst kendiliğinden kilitlenen akıllı toka

Klips Sistemi: Yaylı, çift kaplamalı iç içe kayış ve mikrobuckle, çıkarılabilir kaydırıcı klips

İç bot / Liner: Bilek, tendon alanında yumuşatılmış ince padler, havalandırmalı

Taban / Şok Emici: Alt kısmı sertleştirilmiş PVC ile güçlendirilmiş, delikli astar ile anatomik iç taban, şok emici padler.

BEDEN / NUMARA: Cronos patenlerde spor ayakkabı numaranızı tercih ediniz. Kalıpları tamdır. Bol veya dar değildir.

NOT: Frensizdir.